Prečo by ste sa mali stať členom?

Zastupujete univerzitu? Podnik? Gymnázium? Ste niekto, kto sa túži stať súčasťou našej francúzsko-slovenskej siete? Slovensko-francúzsky univerzitný inštitút je miestom stretnutia aktérov, ktorí spolu vytvárajú prepojenie francúzskeho poznania.

Čo získate ak vstúpite medzi nás?

1. Môžete sa zúčastňovať rôznych podujatí
 (konferencií, okrúhlych stolov,…), ktoré zhromažďujú rôznych frankofónnych aktérov na Slovensku: vedcov, profesorov, podnikateľov, diplomatov. Spoločné akcie Vám umožnia rozšíriť si sieť svojich kontaktov a byť informovaný o dianí v slovensko-francúzskych vzťahoch.
2. Môžete nadviazať partnerstvá s inými aktérmi SFUI: frankofónnymi univerzitami, podnikmi, bilingválnymi sekciami, ale aj zaujímavými osobnosťami. Slovensko-francúzsky univerzitný inštitút, jeho členovia a partneri Vám pomôžu nájsť si vhodného spolupracovníka pre Váš budúci rast.
3. Môžete sa zapojiť sa do pripravovaných slovensko-francúzskych projektov, ktoré budú organizované s našou finančnou a organizačnou pomocou.
4. Môžete sa zviditeľniť a prezentovať svoju inštitúciu prostredníctvom nášho newslettera či našej internetovej stránky.

Ako sa stať členom?

Postup je jednoduchý. Stiahnite si a vyplňte formulár, ktorý sa nachádza tu:

Dokument (žiadosť a deklaráciu) pošlite poštou na nasledujúcu adresu:

Slovensko-francúzsky univerzitný inštitút
Kuzmányho 3, 974 01 Banská Bystrica

STANOVY